www.cvonline.hu

Kisvállalati tanácsadó - Debrecen

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Kisvállalati tanácsadó

Főbb feladatok:

  • ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás,
  • tanácsadás a bank kis- és középvállalati ügyfelei részére, a bank termékeinek értékesítése,
  • a potenciális KKV ügyfelek lokális feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése,
  • akvizíciós tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása,
  • ügyféladatok, tárgyalások naprakész nyilvántartása, tárgyalásjelentés,
  • hitelelemzés, hitel előterjesztések készítése, szerződéskötési és folyósítási előkészítés,
  • monitoring és review tevékenység ellátása,
  • aktív cross-selling tevékenység

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • KKV területen szerzett két éves szakmai tapasztalat,
  • kiváló kezdeményező-, kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség, számviteli / elemző szemlélet.

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését a lenti linken az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő