www.cvonline.hu

Kisvállalati tanácsadó - Budaörs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás,
  • tanácsadás a bank kis- és középvállalati ügyfelei részére, a bank termékeinek értékesítése,
  • a potenciális KKV ügyfelek lokális feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése,
  • akvizíciós tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása,
  • ügyféladatok, tárgyalások naprakész nyilvántartása, tárgyalásjelentés,
  • hitelelemzés, hitel előterjesztések készítése, szerződéskötési és folyósítási előkészítés,
  • monitoring és review tevékenység ellátása,
  • aktív cross-selling tevékenység

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség, vagy középfokú + bankszakmai OKJ végzettség
  • lakossági vagy KKV területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent

  • kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség
  • jó kapcsolatteremtő- és kapcsolattartó készség
  • értékesítési szemlélet és képesség
  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • határozottság, lényeglátás
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatban való együttműködési készség
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • számviteli / elemző szemlélet

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest, Pest