www.cvonline.hu

Kisvállalati szegmens menedzser

  • A hirdetés 1230 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, Kisvállalati szegmens menedzsertanácsadó munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • kisvállalati szegmenshez kapcsolódó központi feladatok elvégzése,
  • kisvállalati termékek árazásával, fejlesztésével, bevezetésével, folyamatos menedzselésével kapcsolatos feladatok ellátása; versenytárselemzések készítése; kapcsolódó anyagok, valamint Portál és Internet oldalak folyamatos karbantartása és aktualizálása,
  • kisvállalati ügyfélkör elemezése, üzleti modellezés,
  • részvétel az éves kisvállalati marketing tevékenység előkészítésében, aktív közreműködés a kampányok és akciók kivitelezésében, lebonyolításában és visszamérésében,
  • részvétel a kisvállalati kiszolgálási modell folyamatos menedzselésében,
  • részvétel a stratégiai és éves tervezésben, az akvizíciós tervek, célok és elvárások meghatározásában,
  • aktív részvétel a hálózati akvizíciós tevékenység kialakításában, a fiókhálózat ügyfélszerzési, értékesítési, keresztértékesítési tevékenységének elősegítése; részvétel az új értékesítési lehetőségek feltárásában, részvétel a központi ajánlattételi tevékenységben,
  • a bank központi szervezeti egységeivel történő kapcsolattartás, a kisvállalati szegmenst érintő fejlesztésekben való közreműködés, projektekben való aktív részvétel,
  • management részére információk összegyűjtése, feldolgozása, jelentések, elemzések készítése,
  • közreműködés rendezvények, prezentációk előkészítésében,
  • aktív közreműködés a kisvállalati oktatásokban,
  • aktív szakmai támogatás és segítségnyújtás az értékesítési csatornák (fiókhálózat, külső értékesítési partnerek, Call Center) kisvállalkozásokkal kapcsolatos napi munkája során
  • külső stratégiai partnerkapcsolatok felkutatása és a lehetséges együttműködések feltérképezése által, a felmerült partneri igényeknek megfelelő termék és/vagy akció kidolgozásában, menedzselésében való proaktív közreműködés, a kidolgozott termék/akció implementálása a normál, banki értékesítési folyamatokba. Folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • min. középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Bankunknál, illetve más bankoknál megszerzett min. 2 éves kisvállalati szakmai tapasztalat értékesítési, termékfejlesztési vagy értékesítés-támogató munkakörben; üzleti modellezés és projektmunkában szerzett tapasztalat előny

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • kiváló tervezési és szervezési készség,
  • teljesítményorientált, kreatív és önálló munkavégzés,
  • analitikus strukturált gondolkodás
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség (angol nyelven is),
  • átlagon felüli önálló problémamegoldó képesség,
  • nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, szervezőkészség,
  • átlagon felüli felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel és Access használattal),
  • a banki rendszerek, szabályzatok, termékskála alapos ismerete,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód

 Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését honlapunkon, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő