www.cvonline.hu

Kisvállalati kockázatkezelő (hitelelemző)

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Lakossági és Kisvállalati Hitelbírálat Osztályra keresünk munkatársat Kisvállalati kockázatkezelő (hitelelemző) munkakörbe.

Feladatok:

  • kisvállalati ügyfelek hitelbírálata, döntés-előkészítés (ügyfélminősítés, előterjesztés felülbírálata, állásfoglalás készítés, döntéshozók előtt az állásfoglalás kifejtése, megvédése)
  • beruházások elemzése, tervezés, cash-flow számítás,
  • monitoring feladatok elvégzése negyedévente ill. havonta
  • előzetes állásfoglalások készítése
  • különféle projektekben való részvétel
  • termékelírások, szabályzatok véleményezése
  • részvétel az üzleti terület oktatásában

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • min. 3 éves banki, hitelezési gyakorlat
  • vállalatokkal kapcsolatos kockázatkezelési, hitelbírálati tapasztalat
  • számviteli ismeretek
  • angol nyelvtudás előnyt jelent
  • önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • jó elemzői képesség
  • komplex gondolkodásmód
  • terhelhetőség

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő