www.cvonline.hu

Kisvállalati hitelezési szakértő

  • A hirdetés 171 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Kockázatkezelési Divízión belül a Lakossági és kisvállalati hitelbírálat osztályra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • aktív részvétel a termék- és folyamatfejlesztésben,
  • aktív részvétel kockázatkezelési szabályok kialakításában és a szabályzatok elkészítésében
  • aktív közreműködés a hitelezési rendszer fejlesztésében, tesztelésében, karbantartásában
  • aktív részvétel a kisvállalati, risk stratégia kialakításában
  • hitelportfolio elemzése és reporting készítése
  • hálózati terület oktatásában való részvétel

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • legalább 3 év bankban, vállalati hitelezési területen eltöltött idő
  • hitelezési folyamatfejlesztésben és szabályozásban szerzett tapasztalat
  • számviteli ismeretek
  • alapszintű programozói ismeretek, SAS kezelési ismeretek előnyt jelent
  • magas szintű számítógépes ismeretek (Excel (pivot, visual basic), Powerpoint)

Képességek

  • komplex látás- és gondolkodásmód, elemzői készség
  • rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs, prezentációs készség
  • határozottság
  • terhelhetőség
  • jó stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő