www.cvonline.hu

Kisvállalati és lakossági szerződésírás - Csoportvezető

  • A hirdetés 249 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az Operatív Divízión belül működő Szerződésírás és Hatálybaléptetés területére keresünk munkatársat, határozatlan időtartamra az alábbi pozícióba.

Kisvállalati és lakossági szerződésírás – Csoportvezető

Főbb feladatok

  • Kisvállalati és lakossági szerződésíró csoport operatív vezetése
  • A csoport tevékenységi körébe tartozó szerződések írása, ellenőrzése
  • Kisvállalati és lakossági szerződésminták kialakításában aktív részvétel
  • A területet érintő szabályzatok, utasítások rendszeres felülvizsgálata, projektekben való részvétel, riportok készítése
  • A csoportba tartozó szerződésírók szakmai fejlesztése, képzési segédanyagok elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú jogi vagy közgazdász végzettség
  • Legalább 3 éves releváns, szerződésírói tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek

  • Rugalmas hozzáállás
  • Priorizálási képességek
  • Precíz és pontos munkavégzésre irányuló igény
  • Vezetői készségek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.