www.cvonline.hu

Kisvállalati és lakossági szerződésírás - Csoportvezető

  • A hirdetés 519 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Bankművelet Igazgatóságán belül működő Központi Szerződésírás és Hatálybaléptetés területre keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok

  • Kisvállalati és lakossági szerződésíró csoport operatív vezetése
  • A csoport tevékenységi körébe tartozó szerződések írása, ellenőrzése
  • Kisvállalati és lakossági szerződésminták kialakításában aktív részvétel
  • A területet érintő szabályzatok, utasítások rendszeres felülvizsgálata, projektekben való részvétel, riportok készítése
  • A csoportba tartozó szerződésírók szakmai fejlesztése, képzési segédanyagok elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú jogi vagy közgazdász végzettség
  • Legalább 3 éves releváns, szerződésírói tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Egyéb képességek

  • Rugalmas hozzáállás
  • Priorizálási képességek
  • Precíz és pontos munkavégzésre irányuló igény
  • Vezetői készségek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Elvárt nyelvtudás Angol