www.cvonline.hu

Kisvállalati értékesítési specialista - Budapest

  • A hirdetés 363 napja lejárt

A Novala Net Kft. - a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos, kiemelt partnere - felvételt hirdet Kisvállalati értékesítési specialista pozícióra.
Ez a pozíció izgalmas kihívás az ügyfelekkel történő hosszú távú, bizalmi kapcsolat kialakításában. A telekommunikációs piac legszélesebb palettájú (mobil, otthoni, IT) értékesítési lehetőségét kínáljuk azoknak a jelentkezőinknek, akik szeretnek az értékesítés világában mozogni és munkájuk jelentős részében emberekkel kapcsolatban lenni.

Új munkatársaink szakmai elindulását átfogó és jól bevált betanulási programmal támogatjuk, ami segíti őket a kitűzött értékesítési célok elérésében és a szakmai fejlődésükben.

A munkavégzés helyszíne: Budapest
A munkaviszony: alkalmazotti, határozatlan időtartamú

Feladatok:

  • A Magyar Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése üzleti ügyfélkör részére.
  • Új ügyfelek szerzése, kapcsolatfelvétel telefonon, személyesen.
  • A kisvállalati ügyfélkör üzletben való fogadása és kiszolgálása vagy tartózkodási helyén felkeresése, ajánlatok elkészítése, tárgyalások lebonyolítása.
  • A Telekom csoport teljes üzleti portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása.
  • Az iparági változások miatt folyamatos tanulás, önfejlesztés.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség, ismeretek:
    • Legalább középfokú végzettség
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kompetenciák:
    • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
    • Határozott fellépés és értékesítési szemlélet
    • Nyitottság, empátia, ügyfélcentrikusság
    • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
    • Stressztűrés, kitartás
    • Sikerorientáltság és tulajdonosi szemlélet
    • Ügyfélorientált, értékesítés központú gondolkodásmód
    • Ápolt kulturált megjelenés, üzleti viselet

Előny:

  • Angol vagy német társalgási szint
  • Személyes értékesítői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kezdés előtt szakmai tréning, felkészítés
  • Magyarország piacvezető szolgáltatójának termékeinek értékesítése
  • Teljesítményalapú, magas jutalék
  • Céges telefon, notebook
  • Vonzó, innovatív szervezeti kultúra
  • Folyamatos szakmai továbbképzés

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő