www.cvonline.hu

Kisvállalati akvizítor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.07.16.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi bankhálózatot működtető megbízónk számára dinamikus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: kisvállalati akvizítor.

Feladatok:

-Aktív akvizíció önálló ellátása a Területi Igazgató által meghatározott cél-ügyfélkörre vonatkozóan
-Akvirálandó ügyfelekkel magas szakmai igényű kapcsolatok kialakítása
-Ügyfélhívások és -tárgyalások lefolytatása
-Egyedi üzleti megoldások kidolgozása az ügyfél helyzetének megfelelően
-Standard és egyedi indikatív ajánlatok kiadása
-A területre vonatkozó akvizíciós aktivitás koordinációja
-Tárgyalásjelentések, beszámolók elkészítése
-Egyedi akvizíciós stratégiák meghatározása
-A bank képviselete rendezvényeken, szakmai szervezetekben

Elvárások:

-Minimum középfokú végzettség (felsőfokú közgazdász végzettség előny)
-Minimum 1 év B2B szegmens felé történő szolgáltatásértékesítésben szerzett tapasztalat (banki háttér előny)
-Gazdasági rálátás, piaci ismeret a KKV szektorban (kapcsolatrendszer előny)
-Kiemelkedő értékesítési, kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
-Kiváló problémaelemző és -megoldó készség
-Proaktív, rugalmas, sikerorientált személyiség
-Angol nyelvtudás előny
-Értékpapírjogi vizsga előny

Amit kínálunk:

-Versenyképes fizetés (alapbér + teljesítményalapú jutalék)
-Cafeteria a próbaidő lejárta után
-Céges autó, laptop és mobiltelefon
-Karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
-Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
-Hosszú távú, stabil céges háttér

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -