www.cvonline.hu

Kiskereskedelmi területi vezető

  • A hirdetés 590 napja lejárt

FŐ FELADATOK :

  • Megvalósítja a vállalat értékesítési stratégiáját a hozzá tartozó területen csapatán keresztül, akiket megfelelő módon vezet és motivál a kitűzött célok elérése érdekében.
  • Végrehajtatja a munkatársaival az egyeztetett feladatokat: a látogatott boltkörben (nemzetközi láncok, hazai láncok, független kiskereskedelmi egységek) megvalósuló ideális disztribúció, készletszint, pozícionálás, árazás, láthatóság, promóciók és megfelelő minőségű és mennyiségű helyekre kihelyezett eladást segítő eszközök.
  • Mindkét fél számára fejlődést biztosító regionális Coop, CBA, Reál szerződések megkötése és olyan folyamatosan ápolt kapcsolatok, promóciók és aktivitások, melyek bővülő forgalmat, részesedést és pénzügyi eredményt hoznak.

ELVÁRÁSOK :

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi előnyt jelent)
  • 2-3 év kereskedelemben és partnerkezelésben szerzett tapasztalat
  • Csapatvezetési tapasztalat
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó motiváló személyiség
  • Stressz tűrés
  • Jó szervező készség
  • Kiváló konfliktuskezelő képesség
  • Elemző készség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Borsod, Heves, Nógrád megye

"Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Nógrád
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol