www.cvonline.hu

Kiskereskedelmi területi képviselő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Főbb feladatok

  • A vállalat és a rendszeresen látogatott kiskereskedelmi partnerek közötti értékesítés fejlesztése és a vállalat üzleti céljainak elérése
  • A termékek elérhetőségének, láthatóságának a biztosítása, a marketing/trade marketing aktivitások pontos végrehajtása
  • Az értékesítési területen a forgalom szempontjából legjelentősebb üzletek látogatása az előírt üzleti célok elérése érdekében, heti, kétheti, ill. havi rendszerességgel, előre elkészített túraterv szerint
  • A vállalat által gyártott és forgalmazott termékek elérhetőségének üzlet szinten való biztosítása (disztribúció)
  • A vállalat piaci részesedésének megfelelő készletszint folyamatos biztosítása az üzletekben
  • Új vevők felkutatásában való aktív részvétel
  • Közreműködés szerződés megkötésében
  • Közvetlen és közvetett rendelés indukálás, biztosítva a folyamatos áruellátást
  • Merchandising tevékenység, biztosítva a termékek láthatóságát, a vállalati irányelvek szerint
  • A megfelelő polci árak kialakításának és megjelenítésének biztosítása
  • A folyamatban lévő promóciók és Trade Marketing akciók végrehajtása
  • A tökéletes bolti végrehajtás biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Versenyszellem, eredményorientáltság
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Vevőorientált szemlélet
  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kereskedelmi végzettség
  • FMCG területi képviselői tapasztalat

A jelentkezés gombra kattintva.

Munkavégzés helye Heves megye
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Heves