www.cvonline.hu

Kiskereskedelmi telephelyvezető

  • A hirdetés 860 napja lejárt

Cégünk, a BTH Fitting Kft., nemzetközi tulajdonú középvállalat, mely az építőipar számára gyárt és forgalmaz műanyagipari termékeket.

 A további növekedés elősegítése érdekében munkatársat keresünk vadnai telephelyünkre

 munkakörbe.

Feladatkör:

  • az áruház teljes körű vezetői feladatainak ellátása,
  • aktív értékesítés az üzlet személyzetének tagjaként,
  • az adminisztráció és a szervezési feladatok elvégzése az üzletben,
  • tervezésben való részvétel,
  • jelentések, riportok készítése,
  • munkatársak vezetése és motiválása.

Elvárások:

  • közmű és épületgépészeti termékek ismerete,
  • értékesítésben szerzett középvezetői tapasztalat,
  • minimum 3 év kiskereskedelmi egység vezetőjeként szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű MsOffice ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • vevőorientált gondolkodás,
  • vezetői szemlélet,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • kreatív, jó szervezőkészség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • logisztikai ismeretek, fuvarszervezésben jártasság,
  • valamilyen ERP rendszer gyakorlati ismerete,
  • targoncavezetői jogosítvány,
  • idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • alapos és átfogó képzés,
  • biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,
  • változatos munkakör.

Munkavégzés helye: Vadna

Munkakezdés időpontja: 2015. szeptember 1.

Jelentkezését- szakmai önéletrajzzal- az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő