www.cvonline.hu

Kiskereskedelmi telephely vezető

  • A hirdetés 415 napja lejárt

Cégünk , nemzetközi tulajdonú középvállalat, műanyagipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik az építőipar számára.
A további növekedés elősegítése érdekében munkatársat keresünk  budapesti / budaörsi
telephelyünkre

munkakörbe

Feladatkör:

  • az áruház teljes körű vezetői feladatainak ellátása,
  • aktív értékesítés az üzlet személyzetének tagjaként,
  • az adminisztráció és a szervezési feladatok elvégzése az üzletben,
  • tervezésben való részvétel,
  • jelentések, riportok készítése,
  • munkatársak vezetése és motiválása,

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:

  • közmű és épületgépészeti termékek ismerete,
  • értékesítésben szerzett középvezetői tapasztalat,
  • kiskereskedelmi egység vezetési tapasztalata (min. 3év),
  • vevőorientált gondolkodás,
  • vezetői szemlélet,
  • felhasználói szintű MsOffice ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • kreatív, jó szervezőkészség,
  • B kategóriás jogosítvány,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben betöltött tapasztalat,
  • logisztikai ismeretek, fuvarszervezésben jártasság
  • valamilyen ERP rendszer gyakorlati ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány
  • idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • alapos és átfogó képzés,
  • biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,
  • változatos munkakör,
  • versenyképes fizetés,

Munkavégzés helye: Budaörs
Munkakezdés időpontja: 2016. március 25.
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő