www.cvonline.hu

Kiskereskedelmi értékesítő-munkafelvevő

  • A hirdetés 521 napja lejárt

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és gyorsszerviz hálózata

Kiskereskedelmi értékesítő-munkafelvevőt

keres dunaharaszti telephelyére azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Szerelői folyamatok hatékony szervezése
  • Szerelő csapat irányítása
  • Munkaszervezés, adminisztráció, pénztár kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi és/vagy autószerelő szakképesítés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Kreatív gondolkodásmód

Előny:

  • Autószerviz tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, biztos háttér
  • Folyamatos képzés, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

Ha szeretne a lelkes fiatal csapat tagja lenni és hosszú távú munkalehetőséget keres, akkor küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát, erkölcsi bizonyítványát, pozíció és telephely valamint a bruttó bérigényének megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő