www.cvonline.hu

Kiskereskedelmi értékesítő-Munkafelvevő

  • A hirdetés 410 napja lejárt

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

szegedi telephelyére

munkakörbe keres munkatársat

FELADATOK:

  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Szerelői folyamatok hatékony szervezése
  • Szerelői csapat irányítása
  • Munkaszervezés, adminisztráció, pénztárkezelés

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi és/vagy autószerelő szakképesítés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Kreatív gondolkodásmód
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos, egyénre szabott képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség

ELŐNY

  • Autószerviz tapasztalat

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi email címre.

4400 Nyíregyháza-Rozsrét Pf. 251.

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő