www.cvonline.hu

Kisker Kontrolling Asszisztens

  • A hirdetés 580 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt.

távmunkára, részmunkaidőben, pályakezdő vagy még tanuló

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • A  Lapker Kisker divízió üzleti tervezéséhez kapcsolódó feladatok határidőre történő elvégzése, a Kiskereskedelmi Gazdasági  Vezető iránymutatásainak, és megfogalmazott elvárásainak figyelembe vételével,
  • Az anyavállalat riportjainak elkészítésében történő részvétel,
  • A  Lapker Kisker divízió hónapzárása és havi riportjainak elkészítése a Lapker kontrolling, és a Lapker Kisker menedzsment felé,
  • a Kisker üzletágak vezető beosztású dolgozóinak döntéstámogatása,
  • Ad hoc riportok elkészítése

Elvárások:

  • Gazdasági szakirányú legalább középfokú végzettség, és/vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete (kiemelten: magas szintű Excel és Access ismeret)

Képességek:

  • Jó elemzőképesség
  • Kiemelten precíz munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság és proaktív magatartás
  • Határidők szigorú betartása
  • Kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete

Várjuk jelentkezését, amelyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában, bérigény megjelölésével 2016. április 15-ig a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Távmunka / Otthoni munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok