www.cvonline.hu

KISHASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 995 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, Smart, Lancia, Jeep, KIA és Fiat márkák országos forgalmazását és teljeskörű szervizelését.

Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 400 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

Budapest XI. kerületi telephelyünkre gyakorlott munkatársat keresünk

KISHASZONGÉPJÁRMŰ  ÉRTÉKESÍTŐ

 munkakörbe.

Feladatkör:

  • Fiat Professional kishaszongépjármű értékesítése
  • meglevő ügyfelekkel való kapcsolatápolás
  • további piaci potenciál felkutatása, aktív ügyfél-akvizíció
  • ügyféltárgyalások rögzítése, naprakész ügyféladat-nyilvántartás
  • marketing rendezvényeken való aktív részvétel

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • kishaszongépjármű értékesítés terén szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • előny a német vagy angol nyelvismeret

Személyiséggel szembeni elvárások

  • motivált, pozitív beállítottság
  • ambiciózus, eredményközpontú munkavégzés
  • professzionális és empatikus ügyfélkezelés
  • maximális erőbedobás és kitartás
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • kultúrált megjelenés és fellépés
  • szakma iránti elhivatottság

Amit nyújtunk:

  • Átlag feletti alapfizetés és kiemelt kereseti lehetőség
  • Vállalati gépjármű használat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel e-mailen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő