www.cvonline.hu

KISHASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Jeep, KIA, Fiat, Lancia, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljeskörű szervizelését.
Vállalatunk 6 regionális képviseletével mintegy 500 munkatársat foglalkoztat és ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Székesfehérvári telephelyünkre gyakorlott munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladatkör:

  • új kishaszon-gépjármű értékesítése
  • meglevő ügyfelekkel való kapcsolatápolás
  • további piaci potenciál felkutatása, aktív ügyfél-akvizíció
  • ügyféltárgyalások rögzítése, naprakész ügyféladat-nyilvántartás
  • marketing rendezvényeken való aktív részvétel

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • haszongépjármű értékesítés terén szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • előny a német vagy angol nyelvismeret

Személyiséggel szembeni elvárások

  • motivált, pozitív beállítottság
  • ambiciózus, eredményközpontú munkavégzés
  • professzionális és empatikus ügyfélkezelés
  • maximális erőbedobás és kitartás
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • kultúrált megjelenés és fellépés
  • szakma iránti elhivatottság

Amit nyújtunk:

  • vonzó kereseti lehetőség
  • Vállalati gépjármű használat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel a lenti e-mailen!

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár