www.cvonline.hu

KISHASZON JÁRMŰÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 925 napja lejárt

Danube Truck Magyarország Kft.

tapasztalt munkatársat keres

munkakörbe

Leendő munkatársunk az értékesítési csapat tagjaként a kishaszon gépjármű termékcsalád értékesítésében vesz részt.

A tevékenységi kör részletes leírása:

  • kishaszon járművek értékesítése 3,5 – 7 tonnás kategóriában
  • új ügyfelek felkutatása, ügyfélkezelés utazással Magyarország területén
  • ügyfél adatbázis felépítése és karbantartása
  • ajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése, megkötése
  • kapcsolattartás a felépítményezőkkel, hitelintézetekkel, más partnerekkel
  • tevékenységi riportok összeállítása,
  • marketing tevékenységben való aktív részvétel
  • a cég arculatának megfelelő szintű közvetítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • PSZÁF vizsga vagy felsőfokú gazdasági végzettség (felvételnek nem feltétele, de belépéstől számított 3 hónapon belül kell)
  • járműipari tapasztalat
  • minimum B kategóriás jogosítvány (C, D, E előny)
  • Csoportos és önálló munkavégzés,
  • középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeret: MS Office, Excel, Access, PowerPoint, elemzés, adatbázis kezelés.
  • Rugalmasság, nagy teherbíró képesség

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel e-mailen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol