www.cvonline.hu

Kisformátumú boltok munkaügyi előadó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.11.22.
Hirdetés azonosító: 882843

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Kisformátumú boltok munkaügyi előadó
Munkavégzés helye: 1222 Budapest, Nagytétényi út 35.
Főbb feladatok: A munkavégzés helye: Kisformátum HR Központ - Budapest Campona Hipermarket

- Be- és kiléptetések elvégzése
- Új belépők részére a bevezető oktatás megtartása
- Kapcsolattartás munkaerő-kölcsönző cégekkel
- Munkaszerződések, szerződésmódosítások előkészítése
- Napi, heti, havi jelentések készítése, adatok frissítése
- A formátum dolgozóinak adatkarbantartása a Nexonban és a Piramisban
- Házipénztár kezelése és munkaruha nyilvántartás
Munkakör betöltésének feltételei: - Legalább egy év munkaügyi előadó tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
- Nexon, Piramis, TOKI programok magas szintű ismerete
Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: - Szakirányú végzettség

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Pest