www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 877049
lejárt

Karrier az Audinál

Kísérleti mérnök - Motorfejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

2001-ben került átadásra az Audi Hungaria Motor Kft. motorfejlesztő központja, ahol munkatársaink a legmodernebb eszközökkel és szoftverekkel dolgoznak, ma a mérnökök aránya 70% felett van. A magas szintű szakmai ismeretek mellett a rendelkezésre álló technológiai infrastruktúra is nagyban hozzájárul a dinamikus fejlesztésekhez: kollégáink különféle járatópadokon és járatókabinokban, speciális kamerák és egyéb eszközök segítségével optimalizálják belső égésű motoraink működését.

A központ támogatja a szériafelfutást és a szériagyártást, igény szerint átalakítják a különféle motortípusokat, feladatuk továbbá a reklamációk, az alkatrészek és a beszállítók vizsgálata is.

Feladatok

  • Tervezőmunka a győri motorfejlesztő központban
  • Szériamotorok alkatrészeinek továbbfejlesztése, jóváhagyása
  • Motorok optimalizálása, szériamotorok továbbfejlesztése új járműbe
  • Új motorprojektekhez alkatrészek, fejlesztése és tesztelése Motorfékpadon, ill. járműben
  • Mérési tervek készítése, összeállítása, mérések dokumentálása és kiértékelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és az AUDI AG tervezőosztályaival
  • Projektmunka egy szakemberekből álló csapat tagjaként
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök/járműgépész végzettség
  • Minimum 2 év gyakorlat a gépjárműmotorok területén
  • Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Motortechnikai ismeretek
  • Motortechnikai ill. motorfékpadi mérések, mérőeszközök ismerete
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód
  • Tanulásra való hajlandóság Kreativitás
  • Csapatmunka
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz, valamint felsőfokú végzettséget igazoló dokumentum másolatának csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC5539

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Baczoni Gergely válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9019