www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1102934
lejárt

Karrier az Audinál

Kísérleti Mérnök - Járműhajtás fejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

2001-ben került átadásra az Audi Hungaria Motorfejlesztő központja, ahol munkatársaink a legmodernebb eszközökkel és szoftverekkel dolgoznak. Ma a mérnökök aránya 70% felett van. A magas szintű szakmai ismeretek mellett a rendelkezésre álló technológiai infrastruktúra is nagyban hozzájárul a dinamikus fejlesztésekhez: kollégáink különféle járatópadokon és járatókabinokban, speciális kamerák és egyéb eszközök segítségével optimalizálják belső égésű motoraink működését.

A központ támogatja a szériafelfutást és a szériagyártást, igény szerint átalakítják a különféle motortípusokat, feladatuk továbbá a reklamációk, az alkatrészek és a beszállítók vizsgálata is.

Feladatok

  • Motorfékpadi és járműves mérések önálló végrehajtása és kiértékelése
  • Motorok fékpadi és járműves hangolása EDC rendszer segítségével, emisszió, vezethetőség és teljesítmény optimalizálása céljából
Elvárások

  • Befejezett főiskolai és/vagy egyetemi végzettség:
  • - Gépész mérnök autógépész vagy mechatronikai szakirány

    - Gépész mérnök kalorikus gépek, belsőégésű motorok súlyponttal

    - Villamos mérnök járműtechnika súlyponttal

  • A belsőégésű motorok mechanikai felépítésének részletes ismerete
  • Dieselmotorok működésének és termodinamikájának ismerete, szeretete
  • Motormenedzsment EDC működésének felépítésének ismerete
  • Belsőégésű motorokkal szerzett szakmai tapasztalat akár egyetemi gyakorlat útján
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jogosítvány B kategória (előny a B+E)
  • Motorok méréstechnikájának ismerete
  • Elhivatottság a motorokkal szemben, kihívások és a munka szeretete
  • Jó szervezőképesség
  • Csapatmunkára való készség
  • Utazási hajlandóság
  • Komplex összefüggések gyors megértése
  • Önálló munkavégzés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC10449

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Rőczei Renáta válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9013