www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 863334
lejárt

Karrier az Audinál

Kísérleti-/előszériás motorok gyártásáért felelős mérnök

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Projektek gyártás oldali támogatása
  • Koordinációs feladatok a kísérleti és előszériás motorépítésekhez kapcsolódóan
  • Aktív kapcsolattartás a konszern műszaki fejlesztésével és az Audi Hungaria más területeivel
  • Területi célok követése és elérésének biztosítása
  • A költség és teljesítmény hatékonyság biztosítása
  • Rendszeres prezentálás vezetői körben
  • Munka és folyamatszervezés
  • Hatályos előírások, szabályzatok betartatása
Elvárások

  • Villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • 2-3 év gyártásban szerzett szakmai tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
  • Belsőégésű motorok ismerete
  • Felsőfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Haladó számítógép kezelési ismeretek
  • Komplex gondolkodásmód
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Flexibilis munkarend vállalása
  • Határozott fellépés
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Kezdeményező készség
  • Külföldi kiküldetés vállalása

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

GYDC5285

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8271