www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1025912
lejárt

Karrier az Audinál

Kísérleti-/előszériás motorok gyártásáért felelős mérnök

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az szériáig.

Jövőbeli sikerének kulcsa ez a munkakörünk lehet!

Izgalmas és kihívásokat tartogató pozíciónkra műszaki irányultságú, csapatok irányítása iránt is érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk!

Vegye sikere kulcsát kezébe és folytassa karrierjét az Audi Hungaria Kísérleti Motorgyártó Központjában!

Feladatok

  • Projektek gyártás oldali támogatása
  • Koordinációs feladatok a kísérleti és előszériás motorépítésekhez kapcsolódóan
  • Aktív kapcsolattartás a konszern műszaki fejlesztésével és az Audi Hungaria más területeivel
  • Rendszeres prezentálás vezetői körben
  • Területi célok követése és elérésének biztosítása
  • Munka és folyamatszervezés
  • Hatályos előírások, szabályzatok betartatása
  • A költség és teljesítmény hatékonyság biztosítása

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Belsőégésű motorok ismerete
  • Motorszerelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalási szintű németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Haladó számítógép kezelési ismeretek
  • Komplex gondolkodásmód
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Flexibilis munkarend vállalása
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Kezdeményező készség
  • Jó problémakezelő képesség
  • Jó szervezőképesség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC8867

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Kocsis Bernadett
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 8271