www.cvonline.hu

Kisegítő

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1159726

Magyarország vezető sörgyártó vállalatához keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Sör főzéséhez szükséges higiénia feladatok ellátása
  • Sörfőző kádak előkészítése az erjesztéshez
  • Használt berendezések tisztán és rendezetten tartása a szabványoknak megfelelően
  • Termelési környezet tisztán tarása

Elvárások:
  • Magas fokú munkabírás (erős fizikum)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Határozottság, felelős magatartás

Juttatások:
  • Havi nettó 160-170.000 Ft-os jövedelem
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Folyamatos munkarend (6:00-18:00, vagy 18:00-6:00 heti váltásban, 2 nap munka, 2 nap pihenő)
  • Határozott idejű szerződés (szeptember 1-ig)

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Érvényes tüdőszűrő lelet

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.