www.cvonline.hu

Kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1081488
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Ballontöltés töltő üzemben

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 06.00 és 14.30 között bármely napon (Heti 1-2 nap vállalással)

Amit kínálunk

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Azonnali kezdés!

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő Link megjelenítése útján. Az önéletrajz feltöltése és az aktuális félévre vonatkozó ráérésed megadása kötelező.