www.cvonline.hu

Kisegítő munkatárs pékségben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 866648
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Egri pékségünke várjuk jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • pékáru csomagolása
  • címkézés
  • pékáru előkészítése (pl. krém betöltése stb.)

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • heti min. 2-3 hétköznap vállalása
  • érvényes tüdőszűrő lelet szükséges

    Munkaidő: hétfőtől- péntekig  8-16

Előnyt jelent:

  • hosszútávú munka vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 584 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!