www.cvonline.hu

Kisegítő felszolgáló, pultos DIÁK

Hozzáadva: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 1102427

Sárvári exkluzív ötcsillagos szállodába keresünk DIÁKOKAT magas kereseti lehetőséggel!!! Bérezés: Bruttó 930-1500Ft-os órabér! Utazási költségtérítés 100%-ban!!!!
Feladatok:

  • Felszolgálás segítése
  • Bártender kisegítői feladatok

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv

Juttatások:
  • Jól fizető munkalehetőség
  • Utiköltség térítés
  • Ingyenes étkezési lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezni az alábbi E-mail cím megjelenítése címen lehet Személyesen: Szombathely Thököly utca 46-48 Telefon: 0670-197-5238

Munkavégzés helye:
  • Sárvár

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Vas