www.cvonline.hu
Kisegítő csomagoló
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1081176
lejárt

Csongrádi nagyvállalat részére keresünk munkatársakat, azonnali kezdéssel  az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Anyagok, termékek mozgatása, emelése, szállítása, rakodása
  • Termékek előkészítése, gépek anyaggal való ellátása, termékek leszedése és elszállítása
  • Csomagolás előkészítése ill. kézi csomagolás dobozokba, zsákokba, kartonokba, rekeszekbe
  • Szalag melletti munkavégzés

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Pontos munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Munkavégzés helye: Tiszaalpár környéke

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 750 Ft/óra + pótlékok + 50 Ft/óra bónusz
  • Átlagosan Bruttó 150 - 165 Ezer Forint jövedelem
  • Cafeteria bruttó 10 000 Ft
  • Heti 3 - 4 nap munkavégzés
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidőbeosztás!
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Céges buszjárat Kiskunfélegyházáról, Gátérről, valamint Nyárlőrinc, Lakitelek, Tiszaalpár településekről
  • További településekről bejárás támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.