www.cvonline.hu
Kisegítő cipőbolti eladó részmunkaidőben
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.02.09.
Hirdetés azonosító: 897423
lejárt

Nemzetközileg ismert cipőmárka kereskedés V. kerületi üzletébe keresünk kommunikatív, talpraesett és tanulékony munkatársat részmunkaidős (heti 20 órás) munkavégzéssel 2015. március 14-ig azonnali munkakezdéssel az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Megfelelő divat- és szakmai ismereteken alapuló tanácsadás,
  • Vevők udvarias kiszolgálása - egyedi igényeikhez illeszkedő kiszolgálás,
  • Női és férficipők, kiegészítők értékesítése,
  • Az eladótér áruval való feltöltése, a raktár rendezése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, szakirányú eladói képesítés,
  • Kiskereskedelemben, főként ruházati vagy cipőipari szektorban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Vevő-centrikus, kommunikatív és barátságos értékesítés,
  • Felelősségteljes, önálló és megbízható munkavégzés,
  • Átlagosan heti 20 órás munkaidő vállalása 2015. március 14-ig

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Részmunkaidős munkalehetőség (heti 20 óra, 2015. március 14-ig)
  • Német hátterű munkahely, exkluzív környezetben,
  • Változatos munka prémium termékekkel

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.