www.cvonline.hu

Kisegítő ásványvíz palackozóban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 902103
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal debreceni ásványvíz palackozó üzembe várjuk a jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • gyári kisegítő munka
  • ásványvizes palackok leszedése, raklapra helyezése, csomagolása
  • kupakok válogatása

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony

Munkaidő: hétfőtől péntekig 2 műszakban: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00
Az új jelentkezők munkába állítása folyamatos!

Előnyt jelent:

  • a munka jellegéből adódóan elsősorban fiúk jelentkezését várjuk

Amit kínálunk

  • bruttó 604 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!