www.cvonline.hu

Kisegítés ruházati üzletben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 973115
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • üzletrendezés
  • vállfázás
  • hajtogatás
  • termékkód vizsgálat

Elvárások:

  • aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 17. életév betöltése
  • monotonitás tűrés

Munkaidő:

- szeptember 2.  (szerda) 08.00-17.00-ig

- szeptember 3.  (csütörtök) 11:00-20:00-ig

- szeptember 4.  (péntek) 09:00-18:00-ig

- szeptember 5. (szombat) 10:00-19.00-ig

1-1 nap vállalására is van lehetőség, illetve a munkaidőt tekintve apró módosításra van lehetőség!

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet
  • alkalmi munka

Jelentkezni regisztrációt követően a honlapon keresztül lehet. Kérjük, hogy különös figyelmet fordítsatok a helyes telefonszám megadására.

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődéseteket, kérjük, hogy osszátok meg ismerőseitekkel a lenti "Megosztás" gombra kattintva.