Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Kis- és középvállalkozói kapcsolattartó

Feladatok:

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Mikro- és kisvállalkozói ügyfelek akvirálása, ügyfélgondozás
  • Vállalkozói hiteltermékek és számlacsomagok értékesítése
  • Vállalkozói ügyfeleknek pénzügyi tanácsadás, finanszírozási megoldások keresése
  • Bankcsoporti termék- és szolgáltatások külső értékesítése kiemelt vállalkozói ügyfélkör részére

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Veszprém megye / Vas megye / Komárom-Esztergom                            megye / Fejér Megye

 Követelmények:

  • Mikro- és kisvállalkozói területen, pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi-, banki-, vállalkozásgazdasági ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztosság és bizalomkeltő megjelenés

 Amit kínálunk:

  • Tagja lehet - Magyarország legnagyobb kereskedelmi bankjának – az OTP Bank csapatának
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér és teljesítmény arányos juttatás)
  • Cafeteria csomag
  • Munkavégzés céljából gépkocsi, mobiltelefon és laptop használata
  • Banki keretek között biztosított szakmai fejlődés

Ha Ön élni kíván az általunk nyújtott lehetőséggel, kérjük, jelentkezését

legkésőbb április 13-ig nyújtsa be

az OTP Bank honlapjának (Link megjelenítése) Karrier portálján.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Fejér
Veszprém
Komárom-Esztergom
Vas
Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő