www.cvonline.hu

Kis- és középvállalkozói kapcsolattartó

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Mikro- és kisvállalkozói ügyfelek akvirálása, ügyfélgondozás
  • Vállalkozói hiteltermékek és számlacsomagok értékesítése
  • Vállalkozói ügyfeleknek pénzügyi tanácsadás, finanszírozási megoldások keresése
  • Bankcsoporti termék- és szolgáltatások külső értékesítése kiemelt vállalkozói ügyfélkör részére

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Veszprém megye / Vas megye / Komárom-Esztergom                            megye / Fejér Megye

 Követelmények:

  • Mikro- és kisvállalkozói területen, pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi-, banki-, vállalkozásgazdasági ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztosság és bizalomkeltő megjelenés

 Amit kínálunk:

  • Tagja lehet - Magyarország legnagyobb kereskedelmi bankjának – az OTP Bank csapatának
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér és teljesítmény arányos juttatás)
  • Cafeteria csomag
  • Munkavégzés céljából gépkocsi, mobiltelefon és laptop használata
  • Banki keretek között biztosított szakmai fejlődés

Ha Ön élni kíván az általunk nyújtott lehetőséggel, kérjük, jelentkezését

legkésőbb április 13-ig nyújtsa be

az OTP Bank honlapjának (Link megjelenítése) Karrier portálján.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.