www.cvonline.hu

Kis- és Középvállalati értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Az OTP Bank
munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Új vállalkozói ügyfelek proaktív megkeresése, részükre testreszabott vállalkozói banki megoldások kidolgozása, értékesítése
  • Ügyfélgondozás, ügyfélportfolió ápolása a meglévõ vállalati ügyfelek magas színvonalú kiszolgálásával
  • Vállalkozói ügyfeleknek pénzügyi tanácsadás, finanszírozási megoldások megtalálása
  • Bankcsoporti termék- és szolgáltatások külsõ értékesítése kiemelt vállalkozói ügyfélkör részére
  • A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye vagy Borsod-Abaúj-Zemplén megye vagy Szabolcs-Szatmár-Bereg megye vagy Nógrád megye területe

Követelmények

  • Felsõfokú végzettség
  • Mikro- és kisvállalati termékek szakmai ismerete
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás gépjármûvezetõi engedély
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Elõnyt jelent

  • Vállalati Banki, pénzintézeti gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történõ munkavégzés, versenyképes fix alapbér és kitûnõ teljesítmény arányos jutalék, Cafeteria csomag
  • Gépkocsi, mobiltelefon, laptop használat
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Díjmentes vállalati képzési program, folyamatos fejlõdési és elõrelépési lehetõség
  • Innovatív, versenyképes termékek
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Hosszútávú munkalehetõség
  • Rugalmas munkaidõ

Ha szeretnél tagja lenni egy összetartó, eredmény orientált, vállalkozókkal kapcsolatot építõ és tartó csapatnak, akkor köztünk a helyed.
A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

www.otpbank.hu

Záró dátum 2016.10.31
Referenciakód EKM-160831-01

Helyek Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő