www.cvonline.hu

Kis- és középvállalati értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 352 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt. Északkelet-magyarországi Régió
fiatal, dinamikus csapatába új munkatársat keres

pozícióba.

Ha szeretnél tagja lenni egy összetartó, eredmény orientált,
vállalkozókkal kapcsolatot építő és tartó csapatnak, akkor köztünk a helyed.

Ha csatlakozol hozzánk, alkalmazotti jogviszonyt, cafeteria rendszert,
céges gépjárművet, IT eszközöket (telefon, laptop)
és teljesítmény arányos jövedelmet tudunk biztosítani számodra.

A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területe

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés, versenyképes fix alapbér és kitűnő teljesítmény arányos jutalék, Cafeteria csomag
  • Gépkocsi, mobiltelefon, laptop használat
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Díjmentes vállalati képzési program, folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Innovatív, versenyképes termékek
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Amit várunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mikro- és kisvállalati termékek szakmai ismerete
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Előny:

  • Vállalati Banki, pénzintézeti gyakorlat

Feladatok:

  • Új vállalkozói ügyfelek proaktív megkeresése, részükre testreszabott vállalkozói banki megoldások kidolgozása, értékesítése
  • Ügyfélgondozás, ügyfélportfolió ápolása a meglévő vállalati ügyfelek magas színvonalú kiszolgálásával
  • Vállalkozói ügyfeleknek pénzügyi tanácsadás, finanszírozási megoldások megtalálása
  • Bankcsoporti termék- és szolgáltatások külső értékesítése kiemelt vállalkozói ügyfélkör részére

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni, melyeket a Jelentkezés gombra kattintva küldhet el részünkre.

Referenciakód
EKM-160518-01

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő