www.cvonline.hu

Kis- és Közép Vállalati ügyfélkezelő

Cégünk keres budapesti Vodafone Franchise üzletébe
munkatársat

Feladatok:

  • Folyamatos telefonos, e-mailes valamint személyes kapcsolattartás és kapcsolatépítés kis- és közép vállalatokkal
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Kiemelt ügyfelek kezelése
  • Napi munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum 2 éves értékesítési vagy telesales tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Budapestről és Cegléd vonzáskörzetéből várjuk a pályázók jelentkezését.

Vidékről a 4-es számú főút mentén (Cegléd, Albertirsa, Pilis, Monor, Üllő, Vecsés) a bejárás autóval megoldott.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképet önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél „tárgy” mezőjébe írja be: KKV üzletkötő-Budapest
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem, Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest