www.cvonline.hu

Kirendeltségvezető/Projektvezető Kecskemét

  • A hirdetés 447 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, stratégiai partnercége csapatába bővítés miatt keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Kirendeltség vezető / Projektvezető

Munkavégzés helye:
Kecskemét és környéke

A leendő munkatárs feladatai:
Pályázatok, árajánlatok, szerződések előkészítése
Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
Üzleti terv megvalósítása, illetve a tervezésben való részvétel
Gyors, rugalmas és minőségi szolgáltatás biztosításával a partnerek elégedettségi szintjének elérése, növelése
Munkatársak szakmai irányítása, koordinálása
Cégen belüli szakmai konzultáció és együttműködés az érintett munkatársakkal
Felelősségi körével összefüggő jelentések, adatszolgáltatások készítése
Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken pld. helyi újságok, stb.
Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése
Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztíratás, megfelelő jelöltek kiválasztása
Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása
Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.),
Számlázás előkészítése,
Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
középfokú végzettség (felsőfokú tanulmányok vagy végzettség előny)
Toborzási területen, HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben, iskolaszövetkezetben, ügyfélkiszolgálásban, ügyfélszolgálaton, oktatásban, képzésben vagy hasonló területeken szerzett tapasztalat
Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
Alap szintű angol nyelvtudás (vizsga nem feltétel)
Teljesítmény-orientált személyiség
Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség
"B" kategóriás jogosítvány
Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Office 365.)

Előnyt jelent:
hallgatói jogviszony (felsőfokú tanulmányok vagy végzettség előny, szakirányú nem feltétel))
saját gépkocsi
1 évet meghaladó munkatapasztalat hasonló területen (HR, kereskedelem, ügyfélszolgálat stb.)

Amit nyújtani tudunk:

Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
képzési program
versenyképes alapbér+mozgó bér+bónusz+cafeteria
irodai infrastruktúra
céges telefon
költségtérítés
próbaidő után cégautó használat lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát aE-mail cím megjelenítése e-mail címre. A jelentkezőket személyes interjúra hívjuk 2016. március 5-ig. A munkába állás várható időpontja: 2016.03.05.