www.cvonline.hu

Kirendeltségvezető Kecskemét (Ref.:651)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.15.
Hirdetés azonosító: 802147
lejárt

A Viapan Group tíz üzletágával Magyarország meghatározó humánerőforrás-szolgáltatója. Cégcsoportunk komplex szolgáltatást nyújt, multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleinknek. Munkaerő-kölcsönzési és közvetítési csapatunkba keresünk munkatársat kecskeméti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Kirendeltségvezető Kecskemét Ref.:651

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek akvizíciója, tárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Üzleti terv megvalósítása, illetve a tervezésben való részvétel
  • Pályázatok, árajánlatok, szerződések elkészítése

 Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Üzletfejlesztésben, szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Erős értékesítési attitűd
  • Teljesítmény-orientált személyiség
  • Mozgósítható kapcsolati tőke HR vezetők és első számú vezetők körében
  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

 Amit nyújtani tudunk:

  • Lendületes csapatban való működés
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Lehetőség arra, hogy önálló döntéseket hozz.
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát E-mail cím megjelenítése e-mail címre Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu