www.cvonline.hu

KIRENDELTSÉGVEZETŐ HR szolgáltatási területre

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 907050

Magyarország egyik meghatározó személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cége a Prohuman. 10 éve működő HR szolgáltató eddig több mint 100 ügyfele ismerte meg szolgáltatásainkat, jellemzően a munkaerő-kölcsönzés, -közvetítés, Cafeteria és bérszámfejtés szolgáltatásokat. Budapesti irodánk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • dinamikusan fejlődő HR szolgáltató kirendeltségének teljes körű irányítása Veszprém belvárosában,
  • munkaerő - kölcsönzési és közvetítési projektek teljes körű munkaügyi, adminisztratív koordinációja,
  • keresés-kiválasztás koordinációja; toborzó csapat irányítása,
  • az outsourcing szolgáltatatási területek koordinálása, ellenőrzése, továbbfejlesztése,
  • partnerekkel való teljes körű kapcsolattartás,
  • egyéb partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • munkavállalók be - és kiléptetésének ellenőrzése,
  • havi bérszámfejtések, elszámolások, számlázás menedzselése,
  • havi zárás, elszámolások elkészítése,
  • statisztikák, riportok készítése
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség //előny: felsőfokú szakirányú végzettség (HR, közgazdász/munkaügy/jog)//,
  • minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat HR szolgáltatási területen,
  • személyügyi, bérügyi ismeret,
  • a Munka Törvénykönyve tartalmának naprakész ismerete,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási képesség,
  • határozott fellépés, energikus személyiség,
  • terhelhetőség,
  • üzleti szemléletű hozzáállás,
  • vezetői tapasztalat, jó problémamegoldó és szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • angol nyelv minimum középszintű ismerete
Előny:
  • Nexon program ismerete,
  • saját autó
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • kiváló munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat,
  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség egy komplex munkaterületen.
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Egyéb:
  • Egyéb: azonnali munkakezdés
Kapcsolat:
Jelentkezési mód: Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Referenciakód: KV-VESZ-01