www.cvonline.hu

KIRENDELTSÉGVEZETŐ (6698)

  • A hirdetés 800 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. nagykanizsai csapatába keres
Kirendeltségvezető
munkatársat.

Elvárások:
•Minimum középfokú végzettség
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Legalább 2 éves vezetői tapasztalat
•Értékesítésben szerzett tapasztalatok
•„B” kategóriás vezetői engedély
•Pontos, precíz, megbízható, döntőképes, proaktív, határozott személyiség
•Kiváló problémamegoldó-, szervező- és kapcsolatteremtő készség

Feladatok:
•Operatív részvétel az iroda munkájában
•Kapcsolattartás a partnercégekkel és munkavállalókkal
•Szolgáltatásaink értékesítése
•Az irodai tevékenység feladatainak koordinálása, irányítása, ellenőrzése
•Projektek szakmai támogatása

Előny:
•HR területen szerzett végzettség és/vagy 2 éves szakmai tapasztalat
•Felsőfokú végzettség
•Saját gépjármű

Munkaidő:
•Teljes munkaidő (kötetlen munkarend)

Amit kínálunk:
•Folyamatos szakmai képzés
•Hosszú távú biztos munkalehetőség
•Versenyképes jövedelem: havi bruttó alapbér fix jutalékos rendszerben
•Cafeteria rendszerben kapható juttatások
•Gépjármű költségtérítés
•Mobiltelefon
•Laptop

Munkavégzés helye:
•Nagykanizsa és vonzáskörzete

Fényképes szakmai önéletrajzokat, bérigény megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címen 2014. november 5.-ig várjuk.

Helyek Zala
Kategória -