www.cvonline.hu

Kirendeltségi Raktáros

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 21 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak.

Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket.

Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Alkatrészek raktáron belüli mozgatása
  • Bejövő és kimenő szállítmányok kiszedése, illetve betárolása
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy logisztikai végzettség előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunka
  • Fejlődési lehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest