www.cvonline.hu

Kirendeltségi értékesítési raktáros (III. kerület)

  • A hirdetés 337 napja lejárt

Az UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő,
Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora.

Az elmúlt 3 évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több mint 130 kirendeltségben
közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk.

A folyamatos növekedésnek köszönhetően
cégünk BUDAPEST III. kerületében az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kirendeltségi Raktáros

Feladatok:

  • Alkatrészek raktáron belüli mozgatása
  • Bejövő és kimenő szállítmányok kiszedése, illetve betárolása
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy logisztikai végzettség előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Biztos jövedelem
  • Dinamikus csapatmunka
  • Fejlődési lehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő