Kirendeltségi Értékesítési Raktáros (Budapest XVII. kerület)

  • A hirdetés 383 napja lejárt

Az UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő,
Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora.

Az elmúlt 3 évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több mint 130 kirendeltségben
közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk.

A folyamatos növekedésnek köszönhetően
cégünk BUDAPEST XVII. kerületébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kirendeltségi Raktáros

Feladatok:

  • Alkatrészek raktáron belüli mozgatása
  • Bejövő és kimenő szállítmányok kiszedése, illetve betárolása
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy logisztikai végzettség előnyt jelent

 Amit nyújtunk:

  • Biztos jövedelem
  • Dinamikus csapatmunka
  • Fejlődési lehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő