www.cvonline.hu

Kirendeltségi Értékesítési Raktáros (Budapest IX. kerület)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő,
Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora.

Az elmúlt 3 évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több mint 130 kirendeltségben
közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk.

A folyamatos növekedésnek köszönhetően
cégünk BUDAPEST IX. KERÜLETÉBE az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kirendeltségi Raktáros

Feladatok:

  • Alkatrészek raktáron belüli mozgatása
  • Bejövő és kimenő szállítmányok kiszedése, illetve betárolása
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy logisztikai végzettség előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Biztos jövedelem
  • Dinamikus csapatmunka
  • Fejlődési lehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Munkavégzés helye 1097 Budapest IX. Timót u. 5.
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest