www.cvonline.hu
Kirendeltségi asszisztens
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.05.27.
Jelentkezési határidő: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1086639
lejárt

A Trenkwalder Kft. új munkatársat keres szegedi kirendeltségének csapatába, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elsődlegesen a toborzás-kiválasztási folyamatban való részvétel
  • Jelöltek telefonos előszűrése, belső adatbázis kezelése
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • Esetenként ügyfélfogadás, telefonok kezelése
  • Szegedi iroda teljes körű irodai támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • ~1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú, kommunikatív személyiség
  • Előny: angol nyelvtudás, társalgási szinten

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat
  • Stabil munkahely
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Alapbér + béren kívüli juttatás
  • Kezdés: azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.