www.cvonline.hu

Kirendeltségi asszisztens (Debrecen) (INTS/10/3)

  • A hirdetés 546 napja lejárt

Munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó cég kirendeltségi asszisztenst keres debreceni irodájába.

Feladatok

  • pályázókkal való kapcsolattartás, tájékoztatás
  • munkaviszony létesítéséhez, megszüntetéséhez, szerződés módosításához szükséges adminisztratív tevékenységek végzése
  • bérszámfejtés és számlázás előkészítése, ezzel kapcsolatos ügyintézés
  • napi operatív teendők támogatása

Elvárások

  • pozitív hozzáállás
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • részmunkaidős foglalkoztatás
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • egyéni szakmai fejlődési lehetőség

Megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő