www.cvonline.hu

Kirendeltség vezető

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Irodatechnikai berendezések értékesítése

  • Árajánlatok elkészítése, üzleti tárgyalások lefolytatása

  • Értékesítők szakmai támogatása

  • Beosztott munkavállalók koordinálása, motiválása

  • Számlák ellenőrzése, vevői reklamációk kezelése

  • Új partnerek felkutatása, kapcsolati rendszer építése

  • Kitűzött üzleti eredmények elérése, lobbi tevékenység

  • Kiállításokon, vásárokon való részvétel

Elvárások:

  • Irodatechnika, IT területen szerzett tapasztalat

  • Kereskedelmi, gazdasági végzettség

  • Kereskedelmi tapasztalat, értékesítési affinitás

  • Vezetői tapasztalat

  • Optimista, lendületes, pozitív hozzáállás

  • Motivációs készség

  • Üzleti kapcsolati tőke, háttér

Amit kínálunk:

  • Alapbér+jutalék

  • Céges autó

  • Céges mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel és bérigénnyel küldje el részünkre.

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő