www.cvonline.hu

KIRENDELTSÉG VEZETŐ

  • A hirdetés 775 napja lejárt

 Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 23 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk HAJDÚSZOBOSZLÓI munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • A kirendeltség értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak irányítása
  • Napi operatív munka ellátása, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • HR feladatok ellátása (toborzás, kiválasztás)
  • Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
  • Kirendeltségi értékesítési tervek megvalósítása
  • A kirendeltségen dolgozó munkatársak irányítása
  • Beszámolók, riportok készítése a felső vezetés számára

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves – értékesítésben szerzett – vezetői gyakorlat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Magas szintű önszervező képesség és kreativitás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva, jelentkezéskor az Unix Debrecen  kirendeltségünket kiválasztva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő