www.cvonline.hu

Kirendeltség vezető

  • A hirdetés 999 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 23 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk KARCAGI munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KIRENDELTSÉG VEZETŐ

Feladatok:

  • A kirendeltség értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak irányítása
  • Napi operatív munka ellátása, adminisztratív feladatok elvégzése
  • HR feladatok ellátása (toborzás, kiválasztás)
  • Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
  • Kirendeltségi értékesítési tervek megvalósítása
  • A kirendeltségen dolgozó munkatársak irányítása
  • Beszámolók, riportok készítése  a felső vezetés számára

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves - értékesítésben szerzett - vezetői gyakorlat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Magas szintű önszervező képesség és kreativitás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva, a jelentkezéskor az Unix Karcag kirendeltséget kiválasztva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Karcag
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő