www.cvonline.hu

Kirendeltség-vezető

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

HR és munkaerő-kölcsönzés területén tapasztalt, vezetői és sales ambícióval rendelkező új kollégánkat keressük Kölcsönzési Üzletágunk északkelet-magyarországi csapatának élére!

Kirendeltség-vezetőt

keresünk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű menedzselése az adott régióban
  • Üzletfejlesztés, a cég teljes portfóliójának értékesítése, új üzleti lehetőségek megkeresése
  • Kapcsolattartás partnercégekkel, felmerülő kérdések problémák hatékony megválaszolása, kezelése
  • A toborzási igény mennyiségi és minőségi kielégítése, a toborzási csatornák, eszközök kiválasztása, a költségek kontrollálása,
  • Beosztott kollégák, toborzók és projektvezetők munkájának irányítása és felügyelete
  • Stratégiai döntéshozás, javaslattétel a területhez kapcsolódó projektek kapcsán
  • Riportok, statisztikák, árazások elkészítése vezetőség és partnerek felé

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/munkaügy),
  • Alapos munkaügyi ismeretek,
  • Szolgáltató oldalon munkaerő-kölcsönzésben megszerzett több éves tapasztalat
  • Sales attitűd és/vagy B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Előny projektvezetői, fizikai munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat,
  • Kelet-Magyarország területén (elsősorban Hajdu-Bihar, Szabolcs megye)
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • Magabiztos személyiség, vezetői attitűd,
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Biztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point),
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és bónusz
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás